Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Leipzig - Koln

21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:20 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
00:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:15 Uman
07:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:45 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
02:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
04:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
06:30 Magdeburg
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bagaż do 40kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 200 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Studenti poniżej 26 roku życia
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information