Według czasu
Według ceny

Kurs Varna - Pireas

Wyjazdy: 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru, 6 Sty, 13 Sty, 20 Sty, 27 Sty, 3 Lut, 10 Lut, 17 Lut
09:50 Varna Dworzec, ul.Vl.Varnenchik 158
11:00 Shumen Dworzec autobusowy
13:30 Veliko Tarnovo Dworzec, "Yug"
15:00 Pleven Główny dworzec autobusowy
18:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
19:35 Blagoevgrad Dworzec autobusowy
21:05 Kulata cło (BG-GR)
21:15 Promachonas cło (GR-BG)
23:00 Thessaloniki Dworzec Makedonia, ul. Giannitson 244
01:05 Larissa Dworzec "Niavis"
03:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
06:15 Atheny Auto parking "Tourist Service", ul. Karolou, 26
06:30 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Przewoźnik: Tourist Service Holding AD
Bagaż: 3szt. do 30kg(szerokość, długość, wysokość do 190cm) - biezpłatnie, każdy następny 1EUR/kg.
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerzów lub innego nie standardowego bagażu jest dozwolony tyłko za uprzednią zgodą.
Rabaty: 50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Varna - Atheny

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation