Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Varna - Pireas

Tourist Service Holding AD
Wyjazdy: 12 Kwi, 19 Kwi, 26 Kwi, 3 Maj, 10 Maj, 17 Maj, 24 Maj, 31 Maj, 7 Cze, 14 Cze
  1. 09:50Varna Dworzec, ul.Vl.Varnenchik 158
  2. 11:00Shumen Dworzec autobusowy
  3. 13:30Veliko Tarnovo Dworzec, "Yug"
  4. 15:00Pleven Główny dworzec autobusowy
  5. 18:00Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
  6. 19:35Blagoevgrad Dworzec autobusowy
  7. 21:05Kulata cło (BG-GR)
  8. 21:15Promachonas cło (GR-BG)
  9. 23:00Thessaloniki Dworzec Makedonia, ul. Giannitson 244
  10. 01:05Larissa Dworzec "Niavis"
  11. 03:10Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
  12. 06:15Atheny Auto parking "Tourist Service", ul. Karolou, 26
  13. 06:30Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
  • Przewoźnik: Tourist Service Holding AD
  • Bagaż: 2 sztuki bagażu (60 x 90 x 40) do 30 kg - bezpłatnie. Dodatkowy bagaż nie jest przyjmowany. Można przewozić wózki inwalidzkie i wózki dziecięce. Rowery i zwierzęta są zabronione.
  • Rabaty: 10% Młodzież 12-26 lat
    10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    50% Dzieci 4-11 lat
    99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation