• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Yambol - Pireas

Wyjazdy: 19 Sie, 20 Sie, 21 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie
02:30 Yambol Dworzec, ul. Ruse 2
03:15 Sliven Dworzec Sliven
03:40 Nova Zagora Auto parking pobliżu sklepu "Billa"
04:10 Stara Zagora Centralny Dworzec autobusowy
05:30 Plovdiv Dworzec autobusowy, Sud
06:00 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
08:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
09:30 Blagoevgrad ul. Sveti Dimitar Solunski 23, Przystanek autobusowy między dworcem kolejowym i dworcem autobusowym
10:30 Kulata cło (BG-GR)
11:25 Promachonas cło (GR-BG)
13:00 Thessaloniki Dworzec Makedonia, ul. Giannitson 244
15:05 Larissa Dworzec "Niavis"
17:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
20:10 Atheny Auto parking "Tourist Service", ul. Karolou, 26
20:30 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Przewoźnik: Tourist Service Holding AD
Bagaż: 3szt. do 30kg(szerokość, długość, wysokość do 190cm) - biezpłatnie, każdy następny 1EUR/kg.
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerzów lub innego nie standardowego bagażu jest dozwolony tyłko za uprzednią zgodą.
Rabaty: 50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Stara Zagora - Atheny

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation