• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson,Dnipro,Kharkiv - Wroclaw - Praha

  1. 18:30Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  2. 22:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  3. 22:15Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  4. 22:30Kharkiv Dworzec autobusowy "Central Market", per. Piskunovsky, 4
  5. 00:20Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  6. 06:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  7. 08:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  8. 10:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  9. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 16:10Krakovets cło (UA-PL)
  11. 16:15Korczowa cło (PL-UA)
  12. 20:50Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
  13. 22:15Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
  14. 00:55Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
  15. 02:55Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
  16. 04:05Harrachov cło (CZ-PL)
  17. 05:00Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  18. 06:00Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  19. 07:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony
  • Bagaż: 1 bagaż do 40kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 200 UAH
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation