Według czasu
Według ceny

Kurs Karlovy Vary - Kherson

Wyjazdy: 21 Sie, 28 Sie, 4 Wrz, 11 Wrz, 18 Wrz, 25 Wrz, 2 Paź, 9 Paź, 16 Paź, 23 Paź
08:15 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
10:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
12:45 Habartice cło (CZ-PL)
12:50 Zawidow cło (PL-CZ)
15:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:45 Korczowa cło (PL-UA)
02:45 Krakovets cło (UA-PL)
04:20 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:25 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:15 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
15:05 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
18:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Bohemia Voyage / EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 30 kg (100x50x30) za darmo, każdy następny - 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlovy Vary - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information