Według czasu
Według ceny

Kurs Karlovy Vary - Kherson

Wyjazdy: 23 Paź, 30 Paź, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Gru, 11 Gru, 18 Gru, 25 Gru
08:15 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
10:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
12:45 Habartice cło (CZ-PL)
12:50 Zawidow cło (PL-CZ)
15:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:45 Korczowa cło (PL-UA)
02:45 Krakovets cło (UA-PL)
04:20 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:25 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:15 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
15:05 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
18:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Bohemia Voyage / EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 30 kg (100x50x30) za darmo, każdy następny - 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlovy Vary - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation