• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Karlovy Vary - Kherson

Ixora / EWHD
Wyjazdy: 18 Lut, 25 Lut, 3 Mar, 10 Mar, 17 Mar, 24 Mar, 31 Mar, 7 Kwi, 14 Kwi, 21 Kwi
  1. 10:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 12:45Habartice cło (CZ-PL)
  3. 12:50Zawidow cło (PL-CZ)
  4. 15:45Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  5. 18:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 20:15Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
  7. 00:45Korczowa cło (PL-UA)
  8. 02:45Krakovets cło (UA-PL)
  9. 04:20Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  10. 06:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 08:25Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 10:35Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  13. 13:15Uman Stacja benzynowa "SOCAR", ul. Kyivska 25a
  14. 15:05Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  15. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  16. 19:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Ixora / EWHD
  • Bagaż: 1 bagaż do 30 kg (100x50x30) za darmo, każdy następny - 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    10% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation