• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Zielona Gora (-20% promo)

15:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
17:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
19:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
00:45 Hrushiv cło (UA-PL)
00:50 Budomierz cło (PL-UA)
03:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
13:35 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 PLN za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation