• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Grodno - Riga (summer)

Wyjazdy: 18 Lip, 25 Lip, 1 Sie, 8 Sie, 15 Sie, 22 Sie, 29 Sie, 5 Wrz, 12 Wrz, 19 Wrz
19:45 Grodno Dworzec autobusowy
20:00 Grodno Dworzec PKS, ul. Krasnoarmejska 7-A
20:35 Skidal Dworzec autobusowy
21:15 Shchuchyn Dworzec autobusowy
22:10 Lida Dworzec autobusowy, ul. Knjazja Gedimina 1
22:45 Voronovo Dworzec autobusowy
23:00 Byenyakoni cło (BY-LT)
23:41 Salcininkai cło (LT-BY)
00:50 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
05:30 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Intaks

Pokaż wszystkie kursy Grodno - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation