• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Koszalin - Kharkiv

CAZNA TRANS
Wyjazdy: 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 7 Paź
  1. 08:00Koszalin Dworzec PKS, ul. Zwyciestwa, 1
  2. 09:00Kolobrzeg Dworzec PKS, Aleja Kolejowa, 6
  3. 11:00Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  4. 12:30Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  5. 14:30Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  6. 17:15Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 21:15Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  8. 02:30Dorohusk cło (PL-UA)
  9. 04:40Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 06:40Lutsk Dworzec PKS, ul. Koniakina, 39
  11. 08:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  12. 11:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  13. 13:50Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  14. 18:10Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  15. 20:40Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: CAZNA TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (20x40x60) - za darmo, bagaż podręczny 20х20х40 - za darmo, każdy dodatkowy bagaż - 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci (ISIC)
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation