• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Skadovsk - Kherson - Poznan

  1. 16:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 19:15Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 20:20Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
  5. 21:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  6. 01:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 02:15Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  8. 03:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  9. 05:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  10. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  11. 08:05Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  12. 08:20Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  13. 09:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  14. 12:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 14:25Krakovets cło (UA-PL)
  16. 14:35Korczowa cło (PL-UA)
  17. 15:25Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  18. 17:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  19. 19:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  20. 22:10Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  21. 23:35Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  22. 01:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: Stecik T.V.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Możliwa jest wymiana autobusu w Tarnopolu.Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60 UAH
  • Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation