Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Skadowsk

07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
12:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa cło (PL-UA)
21:10 Krakovets cło (UA-PL)
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
23:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
01:55 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
03:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
03:55 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1
05:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Ternvoyage
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information