Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Skadowsk

07:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
12:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa cło (PL-UA)
21:10 Krakovets cło (UA-PL)
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
23:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
01:55 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
03:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
03:55 Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1
05:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Ternvoyage
Bagaż: 1 szt.do 30 kg (90x50x40) - bezpłatnie, każdy następny 60UAH

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation