• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Praha

Wyjazdy: 28 Sie, 4 Wrz, 11 Wrz, 18 Wrz, 25 Wrz, 2 Paź, 9 Paź, 16 Paź, 23 Paź, 30 Paź
21:35 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
23:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
07:30 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
08:50 Shehyni cło (UA-PL)
09:10 Medyka cło (PL-UA)
10:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
12:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
13:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:15 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:30 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
15:50 Tychy Przystanek, Szpital Wojewódzki
16:10 Pszczyna Baza BP "Globus", ul. Nałkowskiej 17
16:30 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
16:50 Bielsko-Biala Dworzec PKS, ul. Warszawska 7
17:10 Cieszyn Blisko Stacja kolejowa, ul. Feliksa Hajduka, 8
18:00 Ostrava ul. Nádražní, 88/192
19:30 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
20:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
23:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 euro za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony.Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation