• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Izmail - Riga

Wyjazdy: 30 Lip, 6 Sie, 13 Sie, 27 Sie, 3 Wrz, 10 Wrz, 17 Wrz, 24 Wrz, 1 Paź, 8 Paź
07:00 Izmail Dworzec, ul. Pushkina 70
11:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
18:40 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
22:00 Novi Yarylovychi cło (UA-BY)
22:30 Novaya Guta (Gomelskiy r-n) cło (BY-UA)
23:45 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
02:05 Babruysk Dworzec autobusowy, ul.Stancyonnaja 5
04:30 Minsk Stacji metra "Mogilevskaya", pr. Partizanskiy, 150, supermarket "Mo-Mo"
07:20 Kotlovka cło (BY-LT)
07:50 Lavoriškės cło (LT-BY)
08:40 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
11:00 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
12:00 Siauliai Autobusu stotis, Tilzes g.109
12:30 Saločiai cło (LT-LV)
13:00 Grenctale cło (LV-LT)
14:20 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: FOP Niediev D.M.
Bagaż: 1 szt. do 30 kg (70x55x25) - bezpłatnie, każdy następny 50 UAH
Rabaty: 99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Izmail - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation