• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdańsk - Mariupol

FOP Fomenko K.A. / Interliner
Wyjazdy: 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 5 Sty, 12 Sty, 19 Sty, 26 Sty, 2 Lut, 9 Lut
  1. 14:00Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  2. 15:35Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
  3. 16:30Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  4. 17:30Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  6. 19:30Kutno Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
  7. 22:10Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  9. 02:30Dorohusk cło (PL-UA)
  10. 03:35Yagodyn cło (UA-PL)
  11. 05:35Kovel ul.Warszawska 1
  12. 06:55Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Rivne "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  14. 10:25Zhytomyr pl. Peremohy, 3
  15. 12:25Kyiv Dworzec PKP, pl. Vokzalna 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Kyiv Stacja metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bżana, 36
  17. 16:35Poltava Dworzec, ul. Evropeyskaya 187A
  18. 19:30Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. Hetmanska 35
  19. 20:10Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
  20. 21:30Zaporizhia pl. Svobody
  21. 00:40Berdyansk Melitopolske autostrada 20, SportCenter
  22. 02:00Mariupol Dworzec Dramteatr
  • Przewoźnik: FOP Fomenko K.A. / Interliner
  • Informacje dodatkowe: Dodatkowy bagaż jest opłacany - 150 UAH. Zmiana daty podróży jest bezpłatne. (Nie później niż na dzień przed odjazdem).
  • Bagaż: 2 szt. do 50 kg. (100x50x30) - bezpłatnie, příruční zavazadla do 5 kg (60x40x30) - bezpłatnie.
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation