Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kalisz - Kiev

AGA TRAVEL/EWHD
Wyjazdy: 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 15 Kwi, 16 Kwi, 17 Kwi, 18 Kwi, 19 Kwi, 22 Kwi, 23 Kwi
  1. 11:20Turek Przystanek od strony wschodniej
  2. 12:50Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
  3. 15:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 17:20Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 18:45Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  6. 20:20Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  7. 22:10Zosin cło (PL/UA)
  8. 23:45Ustyluh cło (UA/PL)
  9. 01:05Lutsk ul. Slowackiego 2, obok otelu Ukraina
  10. 02:40Rivne Przystanek autobusowy, ul.Kievska 67, obok "Silpo"
  11. 04:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  12. 05:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  13. 07:10Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
  • Informacje dodatkowe: Po dokonaniu płatności bilet nie podlega zwrotowi.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation