Według czasu
Według ceny

Kurs Kalisz - Kiev

Wyjazdy: 12 Gru, 16 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 25 Gru, 26 Gru, 27 Gru, 29 Gru, 30 Gru, 1 Sty
11:20 Turek Przystanek od strony wschodniej
12:50 Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
15:00 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:20 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
18:45 Radom Dworzec PKP, ul. Beliny-Prażmowskiego 2
20:20 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
22:10 Zosin cło (PL/UA)
23:45 Ustyluh cło (UA/PL)
02:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
04:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
05:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
Bagaż: 2 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Kalisz - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation