Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Odessa

Wyjazdy: 19 Sie, 21 Sie, 23 Sie, 25 Sie, 27 Sie, 29 Sie, 31 Sie, 2 Wrz, 4 Wrz, 6 Wrz
07:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
08:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
10:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:10 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:50 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
17:40 Janow Lubelski Dworzec PKS, ul. Sukiennicza
19:00 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
19:55 Hrubieszów Parking, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
23:00 Zosin cło (PL/UA)
23:20 Ustyluh cło (UA/PL)
23:55 Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
01:15 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
02:15 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
02:55 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
04:20 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:20 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:25 Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
10:20 Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
11:40 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
16:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
Bagaż: 1 bagaż do 50kg. - za darmo, każdy dodatkowy kg. 10 UAH

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Odessa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information