Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 806 Vilnius - Roma

20:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
22:00 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
22:49 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
23:05 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Augustow Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Lomza Plac Niepodległości
03:35 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
11:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Brno
18:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Venezia Tronchetto Stazione
04:10 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Bologna Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
07:50 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: UAB Kautra
Bagaż: 1 szt. - za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vilnius - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information