Według czasu
Według ceny

Kurs 806 Vilnius - Roma

Wyjazdy: 19 Paź, 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru
20:15 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
22:00 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
22:49 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
23:05 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Augustow (podlaskie) Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Lomza Plac Niepodległości
03:35 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
18:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Venezia Tronchetto Stazione
04:10 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
07:50 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: UAB Kautra
Bagaż: 1 szt. - za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vilnius - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information