Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kherson

Wyjazdy: 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź, 5 Paź, 7 Paź, 9 Paź, 11 Paź
10:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:05 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:10 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:45 Korczowa cło (PL-UA)
01:50 Krakovets cło (UA-PL)
03:15 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
06:20 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:40 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:20 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
15:30 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
16:30 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
17:10 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
18:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
19:55 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy od 30 UAH/4.5 PLN за 1 kg
Rabaty: 10% Emeryci
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information