Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kherson

Wyjazdy: 14 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 1 Gru
10:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:05 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:10 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:45 Korczowa cło (PL-UA)
00:50 Krakovets cło (UA-PL)
01:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
03:10 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
05:20 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
07:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
10:10 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
12:30 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
13:25 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
14:05 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
15:40 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
16:55 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy od 30 UAH/4.5 PLN за 1 kg
Rabaty: 10% Emeryci
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation