• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Wroclaw (2,4,6,7)

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 28 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 3 Paź, 5 Paź
  1. 05:30Kryvyi Rih Dworzec PKS, Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:00Kropyvnytskyi Dworzec PKS, Oleksandriiske shose, 1
  3. 09:30Smila ul. Soborna 83, Przystanek autobusowy "Tsentr zaniatosty"
  4. 10:00Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
  5. 12:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  6. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  7. 14:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  8. 16:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  9. 17:00Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  10. 18:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  11. 19:00Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  12. 20:00Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  13. 21:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  14. 01:05Krakovets cło (UA-PL)
  15. 01:10Korczowa cło (PL-UA)
  16. 03:30Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  17. 05:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 07:10Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  19. 09:00Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  20. 09:35Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  21. 09:50Olawa Bus stop, 8 św. Rocha str. (3 May Street)
  22. 10:10Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  23. 11:10Legnica Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 5
  24. 11:40Lubin Stacja paliw "Orlen", ul. Leśna, 2
  25. 12:00Polkowice Stacja paliw "Shell", ul. Tadeusza Babisza, 23
  26. 12:30Nowa Sol ul. Zjednoczenia, 19
  27. 13:00Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Nie musisz drukować biletu. Możliwy zmiana autobusu.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg (60*40*20) i bagaż podręczny - za darmo, dodatkowy bagaż (60*40*20) po uzgodnieniu z przewoźnikiem.
  • Rabaty: 10% Dzieci 12-16 lat
    10% Studenci poniżej 25 lat
    30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation