• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Wroclaw (2,4,5,6,7)

Wyjazdy: 18 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 23 Lip, 25 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 30 Lip, 1 Sie, 3 Sie
08:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
10:00 Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
13:40 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
19:10 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
20:00 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
21:10 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
22:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:05 Shehyni cło (UA-PL)
01:10 Medyka cło (PL-UA)
03:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
05:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
10:10 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kropyvnytskyi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation