• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Wroclaw (2,4,6,7)

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 9 Sie, 11 Sie, 13 Sie, 15 Sie, 16 Sie, 18 Sie, 20 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 25 Sie
  1. 05:30Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  2. 08:00Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  3. 09:30Smila ul. Soborna 83, Przystanek autobusowy "Tsentr zaniatosty"
  4. 10:00Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
  5. 12:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  6. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  7. 14:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  8. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  9. 17:30Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  10. 19:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 20:00Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  12. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  13. 22:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  14. 01:05Shehyni cło (UA-PL)
  15. 01:10Medyka cło (PL-UA)
  16. 03:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  17. 05:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 07:10Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  19. 09:00Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  20. 10:10Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation