Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Shatsk - Ternopil

Horokhivske ATP 10764
Wyjazdy: 1 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 12 Cze, 13 Cze, 14 Cze, 15 Cze, 19 Cze
  1. 06:10Shatsk Dworzec autobusowy, ul. 50 Rokiv Peremogy 60
  2. 06:30Zhorany Dworzec autobusowy
  3. 07:00Liuboml Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 36
  4. 08:00Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  5. 08:35Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  6. 09:10Ivanychi (Volynska obl.) Dworzec, ul. Kolejowa 12
  7. 09:25Pavlivka (Ivanichevskiy r-n) Dworzec autobusowy
  8. 10:10Gorokhiv Dworzec PKS, ul. Lucka 27
  9. 11:05Berestechko Dworzec, ul. Parkova 4
  10. 12:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  11. 12:52Pidkamin Dworzec autobusowy
  12. 13:20Zaliztsi Dworzec autobusowy
  13. 14:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation