Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Ternopil - Shatsk

Horokhivske ATP 10764
Wyjazdy: 1 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 12 Cze, 13 Cze, 14 Cze, 15 Cze, 19 Cze
  1. 14:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  2. 15:35Zaliztsi Dworzec autobusowy
  3. 16:02Pidkamin Dworzec autobusowy
  4. 16:45Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  5. 17:40Berestechko Dworzec, ul. Parkova 4
  6. 19:00Gorokhiv Dworzec PKS, ul. Lucka 27
  7. 19:40Pavlivka (Ivanichevskiy r-n) Dworzec autobusowy
  8. 19:55Ivanychi (Volynska obl.) Dworzec, ul. Kolejowa 12
  9. 20:30Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  10. 21:00Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  11. 22:00Liuboml Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 36
  12. 22:30Zhorany Dworzec autobusowy
  13. 22:45Shatsk Dworzec autobusowy, ul. 50 Rokiv Peremogy 60

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation