• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Swiebodzin

Wyjazdy: 25 Sie, 27 Sie, 29 Sie, 31 Sie, 2 Wrz, 4 Wrz, 6 Wrz, 8 Wrz, 10 Wrz, 12 Wrz
23:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
01:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
02:30 Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
05:05 Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
08:10 Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
11:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
14:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
18:40 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
21:50 Ustyluh cło (UA/PL)
21:55 Zosin cło (PL/UA)
01:45 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
04:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:30 Opole Dworzec, Marii Rodziewiczówny 1
09:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
10:40 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
12:10 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
13:00 Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
Przewoźnik: CAZNA TRANS
Bagaż: 1 szt. do 30kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy bagaż - 20% ceny biletu
Informacje dodatkowe: bagaż podręczny do 5kg - za darmo
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Swiebodzin

Popularne połączenia z Swiebodzin

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation