• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva (10:00)

  1. 10:00Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "SevGOK", ul. Czerkasowa
  2. 10:05Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "17 kvartal", ul. Charivna, 1B
  3. 10:10Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  4. 10:15Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  5. 10:20Kryvyi Rih Market "ATB", 173 kvartal, ul. Tukhachevskogo, 40
  6. 10:30Kryvyi Rih pl. Osvobozhdeniya
  7. 10:40Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  8. 10:50Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, supermarket "ATB", pr. Gagarina, 4B
  9. 11:00Kryvyi Rih Dworzec PKS, Dnipropetrovske shose, 1a
  10. 11:10Kryvyi Rih Główny dworzec kolejowy, ul. Zaliznychnykiv, 1
  11. 11:40Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Dworzec PKS, ul. Nezalezhnosti, 44A
  12. 12:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna, 10
  13. 13:20Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  14. 14:00Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  15. 16:30Kharkiv Stacja metra "Kholodna Gora"
  16. 17:30Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  17. 17:35Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  18. 20:50Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  19. 23:50Kursk Dworzec PKS, ul. 50 let Oktyabrya, 114
  20. 01:45Orel Dworzec PKS, ul. Avtovokzalnaya, 1
  21. 03:45Tula Dworzec PKS, Lenina, 94
  22. 05:45Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation