• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva

FOP Klimenko S.I.
Wyjazdy: 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar, 8 Mar
  1. 10:00Kryvyi Rih Przystanek autobusowy SevGOK, ul. Czerkasowa
  2. 10:05Kryvyi Rih Przystanek "17 kvartal", ul. Charivna 1B
  3. 10:10Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "44 Kvartal", ul. Shchepkina 9
  4. 10:15Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  5. 10:20Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
  6. 10:30Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  7. 10:40Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  8. 10:50Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, supermarket "ATB", pr.Gagarina 4B
  9. 11:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  10. 11:10Kryvyi Rih Główny dworzec kolejowy, ul. Zheleznodorozhnikov, 1
  11. 11:40Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Dworzec PKS, ul. Nezalezhnosti 44A
  12. 12:45Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  13. 13:20Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  14. 14:00Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  15. 16:30Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  16. 17:30Goptovka cło (UA-RU)
  17. 17:35Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  18. 20:50Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  19. 23:50Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  20. 01:45Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  21. 03:45Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  22. 05:45Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation