• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Kryvyi Rih

FOP Klimenko S.I.
Wyjazdy: 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar, 8 Mar
  1. 16:50Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  2. 18:50Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła М-2, pobliozu caffe Stieklyaszka)
  3. 20:50Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 22:50Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 00:50Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  6. 02:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  7. 02:05Goptovka cło (UA-RU)
  8. 03:50Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  9. 05:50Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  10. 06:50Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  11. 07:50Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  12. 08:30Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Dworzec PKS, ul. Nezalezhnosti 44A
  13. 08:45Kryvyi Rih Główny dworzec kolejowy, ul. Zheleznodorozhnikov, 1
  14. 08:50Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  15. 09:00Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, supermarket "ATB", pr.Gagarina 4B
  16. 09:10Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  17. 09:15Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  18. 09:20Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
  19. 09:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  20. 09:35Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "44 Kvartal", ul. Shchepkina 9
  21. 09:40Kryvyi Rih Przystanek "17 kvartal", ul. Charivna 1B
  22. 09:45Kryvyi Rih Przystanek autobusowy SevGOK, ul. Czerkasowa
  • Przewoźnik: FOP Klimenko S.I.
  • Informacje dodatkowe: Pamiętaj, aby podać rosyjski numer telefonu!Po zapłaceniu za bilet skontaktuj się z przewoźnikiem!
  • Bagaż: 2 bagażu do 25kg (60x40x20) - bezpłatnie

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation