• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 343 Iv.Frankivsk - Praha (1,3,4,6,7)

Nikolo s.r.o.
Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 2 Lis, 3 Lis
  1. 08:00Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  2. 10:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 11:00Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  4. 12:00Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
  5. 13:00Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  6. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 14:30Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
  8. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 17:00Korczowa cło (PL-UA)
  10. 19:00Rzeszow Centrum handlowe "Galeria Rzeszów", w pobliżu dworca autobusowego
  11. 21:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 23:50Gorzyczki cło (PL-CZ)
  13. 23:59Dolní Lutyně cło (CZ-PL)
  14. 00:30Ostrava Dworzec kolejowy Svinov, bus stop in front of station, Peterkova str.
  15. 02:00Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  16. 03:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  17. 05:20Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  18. 08:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  • Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
  • Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation