• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 213 Kolomyya - Chomutov

Wyjazdy: 20 Lip, 23 Lip, 25 Lip, 27 Lip, 30 Lip, 1 Sie, 3 Sie, 6 Sie, 8 Sie, 10 Sie
09:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
09:30 Lanchyn Dworzec autobusowy, ul. Nezalezhnosti
10:00 Yaremche Dworzec, ul. Svobody 234a
10:15 Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
10:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
11:00 Bohorodchany Dworzec autobusowy, ul. Shevchenka, 46
12:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
12:45 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
13:30 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
14:15 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
15:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:15 Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
18:00 Krakovets cło (UA-PL)
19:00 Korczowa cło (PL-UA)
00:20 Gorzyczki cło (PL-CZ)
00:30 Dolní Lutyně cło (CZ-PL)
01:00 Ostrava Dworzec kolejowy Svinov, bus stop in front of station, Peterkova str.
03:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:10 Slany Przystanek na żądanie
09:40 Louny Przystanek na żądanie
10:10 Chomutov Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Bagaż: 1 szt.do 25 kg (50x50x80) - bezpłatnie, każdy następny 200 CZK
Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Kolomyya - Chomutov

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation