Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Gdynia (L)

LIDERTRANS/Agat
Wyjazdy: 31 Mar, 1 Kwi, 2 Kwi, 3 Kwi, 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi
  1. 06:30Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  2. 08:30Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  3. 12:20Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  4. 14:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  5. 15:35Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  6. 17:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  7. 18:30Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 20:00Yagodyn cło (UA-PL)
  9. 23:00Dorohusk cło (PL-UA)
  10. 00:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 03:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  12. 05:10Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 06:30Kutno Dworzec, ul. 3 Maja, 14
  14. 07:35Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  15. 08:45Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
  16. 10:00Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  17. 11:20Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapackiego, 33
  18. 13:15Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  19. 14:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  • Przewoźnik: LIDERTRANS/Agat
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation