• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Mariupol (10)

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis
  1. 04:30Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  2. 05:00Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 05:45Tczew Dworzec, aleja Zwyciestwa 13
  4. 07:15Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
  5. 08:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  6. 09:35Gniezno Dworzec autobusowy
  7. 10:40Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  8. 12:00Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
  9. 13:10Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
  10. 15:25Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 17:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  12. 19:55Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  13. 20:45Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  14. 22:00Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
  15. 23:45Zosin cło (PL/UA)
  16. 23:55Ustyluh cło (UA/PL)
  17. 03:50Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  18. 04:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  19. 05:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  20. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  21. 08:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  22. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  23. 12:25Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  24. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  25. 14:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  26. 14:55Zolotonosha Dworzec PKS, ul. Shevchenka 12
  27. 15:30Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  28. 18:10Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  29. 19:25Verkhnodniprovsk Dworzec autobusowy, ul Titova, 10
  30. 20:10Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
  31. 21:25Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  32. 23:10Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  33. 01:10Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  34. 03:20Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
  35. 04:40Mariupol Dworzec, "Południowy" prospekt Lenina 118b
  36. 05:00Mariupol Dworzec autobusowy, ul.Artema 115

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation