• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Kyiv - Szczecin

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 7 Sie, 9 Sie, 11 Sie, 13 Sie, 15 Sie, 17 Sie, 19 Sie, 21 Sie, 23 Sie, 25 Sie
  1. 06:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 16:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 20:05Volochysk Rozdroże ul. Friedrichovska a Obizdna
  13. 20:15Pidvolochisk Stacja benzynowa Liuks, ul. Tarnopolska
  14. 21:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  15. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  16. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  17. 03:10Shehyni cło (UA-PL)
  18. 03:15Medyka cło (PL-UA)
  19. 04:00Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  20. 05:10Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  21. 06:30Tarnow Stacja benzynowa "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  22. 08:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 09:25Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  24. 10:35Czestochowa Dworzec Autobusowy, al. Wolności, 45/47
  25. 11:25Radomsko Dworzec autobusowy
  26. 12:20Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  27. 13:25Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  28. 15:20Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
  29. 16:20Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  30. 17:55Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  31. 19:10Chodzież ul. Strzelecka 24
  32. 19:45Pila Dworzec autobusowy, ul. Kwiatowa, 18
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation