• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Gdynia

Wyjazdy: 26 Sie, 30 Sie, 3 Wrz, 7 Wrz, 11 Wrz, 15 Wrz, 19 Wrz, 23 Wrz, 27 Wrz, 1 Paź
06:30 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
08:30 Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
12:20 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
14:15 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:35 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
18:30 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
20:00 Yagodyn cło (UA-PL)
23:00 Dorohusk cło (PL-UA)
00:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
03:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
05:10 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
06:30 Kutno Dworzec, ul. 3 Maja, 14
07:35 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
08:45 Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
10:00 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:20 Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
13:15 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
14:00 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
Przewoźnik: LIDERTRANS
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kropyvnytskyi - Gdynia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation