• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kolobrzeg - Kherson

Wyjazdy: 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip
05:45 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
06:30 Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
07:40 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
08:45 Chojnice Dworzec, ul. Dworcowa 1
09:20 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
10:50 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
11:35 Inowroclaw Dworzec autobusowy
12:50 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
13:25 Kolo Dworzec, ul. Torunska 70
17:35 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
20:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:50 Medyka cło (PL-UA)
02:50 Shehyni cło (UA-PL)
04:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
07:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
09:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
12:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
16:45 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
17:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
18:40 Yuzhnoukrainsk ul. Druzby Narodov 27
19:20 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
20:50 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
21:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kolobrzeg - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation