• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Uman - Kalisz

AGA TRAVEL/EWHD
Wyjazdy: 4 Cze, 11 Cze, 18 Cze, 25 Cze, 2 Lip, 9 Lip, 16 Lip, 23 Lip, 30 Lip, 6 Sie
  1. 06:10Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  2. 07:20Teplyk Dworzec,ul. I.Franka 29
  3. 08:30Bershad Dworzec, ul. Chkalova 3
  4. 09:45Trostyanets, (Vinnytska obl) Dworzec, ul. Lenyna 26
  5. 10:50Tulchyn Dworzec, ul. Leontovycha 15
  6. 12:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  7. 15:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  8. 17:20Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 19:40Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 23:00Rava-Ruska Cło (UA-PL)
  11. 00:00Hrebenne cło (PL-UA)
  12. 03:35Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  13. 05:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  14. 07:50Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  15. 09:10Turek Przystanek od strony wschodniej
  16. 10:00Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
  • Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
  • Informacje dodatkowe: Po dokonaniu płatności bilet nie podlega zwrotowi.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation