• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kalisz - Uman

Wyjazdy: 4 Maj, 11 Maj, 18 Maj, 25 Maj, 1 Cze, 8 Cze, 15 Cze, 22 Cze, 29 Cze, 6 Lip
11:30 Turek Przystanek od strony wschodniej
13:00 Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
15:00 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:40 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
19:45 Radom Dworzec, ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
00:20 Hrebenne cło (PL-UA)
02:00 Rava Ruska cło (UA-PL)
03:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
05:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
07:35 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:40 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
12:20 Tulchyn Dworzec, ul. Leontovycha 15
13:20 Trostyanets, (Vinnytska obl) Dworzec, ul. Lenyna 26
14:35 Bershad Dworzec, ul. Chkalova 3
15:40 Teplyk Dworzec,ul. I.Franka 29
16:40 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
Bagaż: 2 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Kalisz - Uman

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation