• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kalisz - Uman

AGA TRAVEL/EWHD
Wyjazdy: 25 Sty, 1 Lut, 8 Lut, 15 Lut, 22 Lut, 29 Lut, 7 Mar, 14 Mar, 21 Mar, 28 Mar
  1. 11:30Turek Przystanek od strony wschodniej
  2. 13:00Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
  3. 15:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 17:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 19:10Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  6. 00:20Hrebenne cło (PL-UA)
  7. 02:00Rava Ruska cło (UA-PL)
  8. 03:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  9. 05:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 07:35Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  11. 09:40Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  12. 12:20Tulchyn Dworzec, ul. Leontovycha 15
  13. 13:20Trostyanets, (Vinnytska obl) Dworzec, ul. Lenyna 26
  14. 14:35Bershad Dworzec, ul. Chkalova 3
  15. 15:40Teplyk Dworzec,ul. I.Franka 29
  16. 16:40Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  • Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
  • Informacje dodatkowe: Po dokonaniu płatności bilet nie podlega zwrotowi.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation