• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Malaga - Kiev

Universe
Wyjazdy: 29 Lut, 7 Mar, 14 Mar, 21 Mar, 28 Mar, 4 Kwi, 11 Kwi, 18 Kwi, 25 Kwi, 2 Maj
  1. 07:30Malaga Dworzec autobusowy
  2. 10:20Almeria Dworzec autobusowy
  3. 13:00Cartagena Dworzec autobusowy
  4. 13:50Murcia Dworzec autobusowy, Bolos 33
  5. 15:00Alicante Dworzec autobusowy, ul. Muelle de Poniente, port morski
  6. 16:40Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
  7. 17:50Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
  8. 20:20Tarragona Dworzec PKS
  9. 21:50Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
  10. 23:30Girona Dworzec
  11. 06:00Chop cło (UA-HU)
  12. 07:30Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  13. 08:30Mukachevo ul. Danyla Halytskoho 97, Ctacja paliw Ultra
  14. 11:30Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
  15. 12:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  16. 15:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  17. 17:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  18. 19:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  19. 22:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  20. 23:50Kyiv ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
  • Przewoźnik: Universe
  • Bagaż: 2 bagaża do 30kg (60x40x30) i bagaż podręczny do 5kg (60x40x20)- za darmo, każdy następny - 20 EUR
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Pasażer od 60 lat
    30% Dzieci 4-11 lat
    50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation