• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bukovel - Kharkiv

Pass Trans
Wyjazdy: 16 Maj, 23 Maj, 30 Maj, 6 Cze, 13 Cze, 20 Cze, 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip
  1. 09:30Bukovel (Polianytsia) Parking 1
  2. 09:45Bukovel (Polianytsia) Oddział ""Nova Poshta""
  3. 09:55Tatariv ul. Niepodległość (zwróć się do Worochty)
  4. 10:02Mikulychyn ul. Grushevskogo 68B Brovarnya "Mikulichin"
  5. 10:20Yaremche W pobliżu dworca autobusowego, ul. Svobody, 234a
  6. 10:30Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
  7. 10:50Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  8. 11:40Ivano-Frankivsk Dworzec PKP, pl. Pryvokzalna, 2
  9. 14:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 18:00Rivne Stacja paliw "OKKO", ul. Kyivska, 84
  11. 20:40Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  12. 22:30Kyiv Stacja metra "Zhytomyrska", przy sklepie "Roshen"
  13. 23:30Kyiv Stacja metra "Kharkivska", ul. Mykoly Bazhana, 36
  14. 23:55Boryspil Przystanek autobusowy, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  15. 01:30Pyriatyn Naprzeciwko dworca autobusowego
  16. 02:00Lubny Obwodnica. Za posterunkiem policji drogowej.
  17. 02:40Khorol Stacja paliw "WOG", w pobliżu AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
  18. 03:50Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  19. 06:10Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  20. 06:30Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: Pass Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony (w celu sprawdzenia warunków u przewoźnika). Można zmienić datę 48 godzin przed odjezdem. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: Bagaż do 30kg (60x40x20) - bezpłatnie , każdy następny do 15kg - 20% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne
    10% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation