Według czasu
Według ceny

Kurs 08 Germany - Poland

Wyjazdy: codziennie
13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
16:30 Kiel ZOB
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:15 Neumunster ZOB
17:30 Schleswig ZOB
17:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
04:30 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
05:50 Torun
06:30 Swiecie dworzec PKS
06:55 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:30 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
07:55 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
08:05 Ilawa dworzec PKS
08:40 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:10 Biskupiec parking obok dworca PKS
10:30 Szczytno Dworzec PKS
10:40 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
11:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec PKS
11:40 Gizycko parking przy biurze ORBIS
12:35 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
13:30 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
14:10 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Groningen - Suwalki

Populární linky do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information