Według czasu
Według ceny

Kurs 08 Germany - Poland

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
16:30 Kiel ZOB
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:15 Neumunster ZOB
17:30 Schleswig ZOB
17:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
04:30 Naklo nad Notecia Dworzec autobusowy, stan. 4,5
05:00 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
05:50 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
06:30 Swiecie Dworzec autobusowy
06:55 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
07:30 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
07:55 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
08:05 Ilawa Dworzec autobusowy
08:40 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
09:30 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
10:10 Biskupiec parking obok dworca PKS
10:30 Szczytno Dworzec autobusowy
10:40 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
11:10 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec autobusowy
11:40 Gizycko parking przy biurze ORBIS
12:35 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
13:30 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
14:10 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Groningen - Suwalki

Popularne połączenia do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information