• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lodz - Kherson

LUX-REISEN
Wyjazdy: 14 Paź, 15 Paź, 16 Paź, 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź
  1. 08:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  2. 08:45Glowno ul. Łódzka 8
  3. 09:15Lowicz ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
  4. 09:45Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
  5. 10:30Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
  6. 10:45Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
  7. 11:00Bronisze Stacja paliw "Lotos"
  8. 12:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  9. 13:05Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
  10. 14:15Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
  11. 15:40Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  12. 16:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  13. 18:00Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
  14. 19:45Dorohusk cło (PL-UA)
  15. 21:50Yagodyn cło (UA-PL)
  16. 06:45Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 07:45Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  18. 09:05Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  19. 09:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  20. 10:30Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  21. 11:30Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  22. 12:40Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  23. 16:40Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  24. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  25. 18:15Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  26. 19:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  27. 20:25Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: LUX-REISEN
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation