Według czasu
Według ceny

Kurs 04 Poland - Germany

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
09:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk Dworzec kolejowy
11:10 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
11:15 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
11:30 Nowa Sarzyna Dworzec kolejowy
11:30 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:20 Kolbuszowa Dworzec kolejowy
12:30 Przeworsk Dworzec autobusowy
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
13:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS
13:50 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
14:15 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
14:45 Kielce Dworzec autobusowy
15:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:00 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
15:05 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
15:15 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
15:25 Cieszyn Parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
15:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
15:45 Radomsko Dworzec autobusowy
15:45 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
15:55 Zdunska Wola Dworzec autobusowy, ul. Juliusza
15:55 Jastrzebie-Zdroj Dworzec autobusowy, ul. Arki Bożka
16:00 Szczekociny Dworzec autobusowy
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:15 Skoczow Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:20 Wodzislaw Slaski Dworzec autobusowy, ul. Targowa
16:35 Pszow Dworzec autobusowy, ul. Traugutta
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:45 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:45 Rydultowy Dworzec autobusowy, ul. Traugutta
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory Dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
17:00 Zory Dworzec autobusowy
17:15 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:15 Raciborz Dworzec autobusowy
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
17:30 Wielun Dworzec autobusowy
17:30 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:45 Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
17:50 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Lubliniec Dworzec autobusowy
18:00 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:05 Paczkow Dworzec autobusowy
18:10 Kedzierzyn-Kozle Dworzec autobusowy, ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:20 Zloty Stok Dworzec autobusowy
18:30 Dobrodzien ul. Solna
18:30 Kluczbork Dworzec autobusowy
18:30 Glogowek Dworzec autobusowy
18:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 16
18:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
18:40 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
18:45 Ozimek Dworzec autobusowy
18:45 Krapkowice Dworzec autobusowy
18:45 Klodzko Dworzec autobusowy
18:45 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
19:00 Sieradz Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
19:00 Przywory przystanek PKS
19:00 Prudnik Dworzec autobusowy, stanowisko 4
19:00 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
19:00 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
19:10 Izbicko Przystanek PKS
19:20 Zabkowice Slaskie Dworzec kolejowy
19:30 Nysa Dworzec autobusowy, stanowisko 11
19:30 Kepno Dworzec autobusowy, stan. 1, ul Broniewskiego
19:45 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:50 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
19:55 Sycow Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
20:00 Grodkow Dworzec autobusowy
20:10 Leszno Dworzec kolejowy
20:20 Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Spacerowa, st. 2
20:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
20:30 Wschowa Dworzec kolejowy
20:30 Brzeg Dworzec autobusowy
20:40 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
20:45 Olawa Dworzec autobusowy, peron międzynarodowy
20:55 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:00 Glogow Dworzec kolejowy
21:10 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
21:25 Strzegom Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:25 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska, st. nr 2
21:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:30 Jelenia Gora ul. Teatralna
21:40 Szprotawa Parking przy Poczcie
21:45 Jawor Dworzec kolejowy
21:45 Lubin Dworzec autobusowy
22:15 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
23:30 Boleslawiec Dworzec autobusowy
23:55 Zgorzelec parking przy stacji Orlen/Shell - Jędrzychowice
04:30 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
04:30 Bayreuth Hbf - stan. 5
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
05:30 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
06:45 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
07:00 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
08:15 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
09:30 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
09:45 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
10:30 Ulm ZOB am Hbf
10:30 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
11:00 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
11:10 Innsbruck Eisstadion
11:35 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
12:00 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
12:00 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
12:30 Friedrichshafen Bf
13:25 Sankt Gallen Lagerstrasse
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 40 PLN
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Zamosc - Sankt Gallen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information