• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Szczecin

Ternvoyage
Wyjazdy: 12 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis
  1. 05:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 07:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:50Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  4. 09:30Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  5. 10:30Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  6. 12:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 15:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 17:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  9. 19:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 22:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  11. 23:30Krakovets cło (UA-PL)
  12. 00:30Korczowa cło (PL-UA)
  13. 04:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 05:15Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  15. 06:45Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  16. 08:35Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  17. 09:25Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  18. 11:20Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
  19. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  20. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  21. 13:50Kostrzyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 66
  22. 16:00Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  23. 17:30Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Autobus - Van Hool astromega 925.Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 1ks.do 30g(40х40х60)-zdarma, každe dalši 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation