Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Kherson

Ternvoyage
Wyjazdy: 18 Kwi, 19 Kwi, 20 Kwi, 21 Kwi, 22 Kwi, 23 Kwi, 24 Kwi, 25 Kwi, 26 Kwi, 27 Kwi
  1. 08:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  3. 11:05Kostrzyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  6. 14:15Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
  7. 16:30Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  8. 19:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  10. 21:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  11. 23:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 03:30Korczowa cło (PL-UA)
  13. 05:30Krakovets cło (UA-PL)
  14. 07:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 09:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  16. 11:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 13:10Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Autobus - Van Hool astromega 925.Przewóz zwierząt jest zabroniony. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 ks. do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny biletu. Maksymalna ilość bagażu 2 szt. do 30 kg na pasażera. Rowery i wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane. Składany wózek - za darmo. Zwierzęta nie są akceptowane.
  • Rabaty: 30% Dzieci 3-10 lat
    50% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation