Według czasu
Według ceny

Kurs 11 Poland - Germany

Wyjazdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec autobusowy
12:00 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec autobusowy
14:00 Olsztyn Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 Maja 2A
14:30 Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
14:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
14:50 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:25 Kwidzyn Dworzec kolejowy
15:25 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:20 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
16:20 Starogard Gdanski Dworzec autobusowy, stan. 10
16:30 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
16:40 Lebork Dworzec kolejowy
16:50 Swiecie Dworzec autobusowy
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
17:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
17:30 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
17:30 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
17:30 Chojnice Dworzec kolejowy
17:35 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
17:50 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:05 Inowroclaw Dworzec autobusowy
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
18:30 Znin Dworzec autobusowy
18:30 Kolobrzeg Dworzec autobusowy
18:40 Jastrowie Dworzec autobusowy
18:55 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
19:00 Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
19:20 Pila Dworzec autobusowy, ul. Kwiatowa, 18
20:00 Gniezno Dworzec autobusowy
20:00 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
21:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
03:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
04:30 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
05:00 Bayreuth Hbf - stan. 5
05:15 Bamberg Hbf
05:25 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
06:45 Wurzburg Hbf
07:00 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
07:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
07:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
08:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
08:15 Heilbronn Hafenstraße 6
08:30 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
08:45 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
09:00 Wiesbaden Hbf
09:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
09:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
09:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
09:30 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
09:45 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
09:45 Pforzheim Busbahnhof Nord
09:45 Tubingen Hbf/ZOB
10:00 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
10:00 Koblenz Hbf / Neversstr.
10:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
10:30 Kaiserslautern Messeplatz
10:30 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
10:45 Schwenningen Bf
11:00 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
11:00 Ulm ZOB am Hbf
11:00 Homburg Hbf
11:00 Rastatt Bf
11:10 Innsbruck Eisstadion
11:15 Wittlich Wengerohr Bahnhof
11:30 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
11:30 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
11:35 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
11:45 Trier Hbf
12:00 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
12:00 Saarlouis Hbf
12:00 Strasbourg Place de l Etoile
12:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:00 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
12:15 Konstanz Döbeleparkplatz
12:30 Friedrichshafen Bf
13:00 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
13:25 Sankt Gallen Lagerstrasse
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 40 PLN
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Suwalki - Sankt Gallen

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information