• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Praha

Wyjazdy: 29 Sie, 5 Wrz, 12 Wrz, 19 Wrz, 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź
20:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
22:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:05 Novohrad-Volynskyi Stacja paliw "WOG", droga M-06
01:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
03:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
04:40 Shehyni cło (UA-PL)
05:10 Medyka cło (PL-UA)
09:35 Katowice Dworzec Wilhelma Szewczyka, 1
12:10 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
13:35 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
15:00 Zawidow cło (PL-CZ)
15:05 Habartice cło (CZ-PL)
15:50 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
16:45 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459, pl.1
17:40 Praha Dworzec, ul. Krzizikova 4
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(30x50x80)+bagaż podręczny do 5kg - za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation