• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Kiev

PP Tvad
Wyjazdy: 22 Lut, 27 Lut, 29 Lut, 5 Mar, 7 Mar, 12 Mar, 14 Mar, 19 Mar, 21 Mar, 26 Mar
  1. 15:00Praha Dworzec, ul. Krzizikova 4
  2. 16:05Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459, pl.1
  3. 17:00Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  4. 17:45Habartice cło (CZ-PL)
  5. 17:50Zawidow cło (PL-CZ)
  6. 19:25Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  7. 20:55Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  8. 23:50Katowice Dworzec Wilhelma Szewczyka, 1
  9. 04:05Medyka cło (PL-UA)
  10. 06:05Shehyni cło (UA-PL)
  11. 07:10Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  12. 10:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  13. 11:50Novohrad-Volynskyi Stacja paliw "WOG", droga M-06
  14. 12:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  15. 14:10Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: PP Tvad
  • Informacje dodatkowe: Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg(30x50x80)+bagaż podręczny do 5kg - za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation