• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Köln

Wyjazdy: 31 Sie, 7 Wrz, 14 Wrz, 21 Wrz, 28 Wrz, 5 Paź, 12 Paź, 19 Paź, 26 Paź, 2 Lis
06:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:00 Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Magdeburg ZOB am Hbf
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
13:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:00 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: RegionAvto
Bagaż: 2 szt.do 45kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 1EUR
Informacje dodatkowe: Potwierdź swój wyjazd 72 godziny przed odlotem za numerami: +49 (0) 172 5264854; +49 (0) 3051301350.wi-fi tylko na Ukrainie

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation