• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Slupsk - Kharkiv

  1. 07:40Slupsk Dworzec, ul. Hugona Kołłątaja 15A
  2. 09:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  3. 10:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  4. 14:00Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  5. 17:00Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  6. 19:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  7. 21:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:35Dorohusk cło (PL-UA)
  9. 00:55Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 03:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  11. 04:05Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  12. 06:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  13. 08:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  14. 13:30Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 15:35Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  • Przewoźnik: Kaluzhenov V.V./EWHD
  • Informacje dodatkowe: Lądowanie tyłko z wydrukowanym biletem ,Przewoz zwierząt jest dozwolony, opłata jak osobny bilet (ze sobą mieć: pudełko dla transportowania, ściółkę; przy nie przejściu przez celników bilet nie zwraca się),Przewoz rowerów opłaći jak dodatkowy bagaż
  • Bagaż: 1 szt. do 25 kg. - bezpłatnie, co kolejne 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation