• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Suceava - Kherson

Malofeiev A.M.
Wyjazdy: 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 1 Gru, 3 Gru, 5 Gru, 7 Gru
  1. 11:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 12:50Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  3. 15:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  4. 17:35Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  5. 19:20Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  6. 20:35Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 22:25Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  8. 23:20Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  9. 23:59Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  10. 01:00Nova Odesa Dworzec Autobusowy, ul.Kukhareva 8g
  11. 01:55Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  12. 03:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  13. 05:00Kalanchak (Khersonska obl.) cło
  14. 05:30Armyansk cło
  15. 05:55Krasnoperekopsk ul. Tavriiska 11, parking blisko Centralny rynok
  16. 06:45Rozdolne (Krym) Dworzec ul. Antona Kyma
  17. 08:20Yevpatoria Dworzec kolejowy pl. Pryvokzalna
  18. 08:50Saky Dworzec PKS
  19. 09:30Mukoloaivka (Krym) Przystanek autostrada T0106 blisko Mykolaivka
  20. 10:00Pischane (Krym) Przystanek blisko Stacja benzynowa (Vilino)
  21. 11:10Sevastopol Parking blisko rynok Reviakinskyi
  • Przewoźnik: Malofeiev A.M.
  • Informacje dodatkowe: Na granicy trzeba iść do innego autobusu.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu do 30 kg i bagażu podręcznego (60х40х20) - bezpłatnie, każdy następny - 5 EUR

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation