• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Bratislava - Kalush 17:00 (2,6,7)

Yatsiv FOP
Wyjazdy: 28 Lut, 2 Mar, 6 Mar, 7 Mar, 8 Mar, 9 Mar, 10 Mar, 11 Mar, 12 Mar, 13 Mar
  1. 17:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 20:15Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 22:00Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy 31
  4. 23:10Nitra Dworzec PKS, ul. Staničná 1563/1
  5. 00:40Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
  6. 05:20Michalovce Dworzec autobusowy
  7. 06:00Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  8. 06:50Uzhgorod cło (UA-SK)
  9. 07:35Uzhgorod Obok supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  10. 08:30Mukachevo ul. Lavkivska 1E, obok bistro "Silverland"
  11. 09:50Nyzhni Vorota Dworzec, ul. Narodna 9
  12. 11:50Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  13. 13:05Lviv W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
  14. 14:35Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  15. 15:40Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  16. 16:15Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  • Przewoźnik: Yatsiv FOP
  • Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation