• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva

Solopova D.V.
Wyjazdy: 15 Cze, 17 Cze, 19 Cze, 22 Cze, 24 Cze, 26 Cze, 29 Cze, 1 Lip, 3 Lip, 6 Lip
  1. 20:30Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  2. 20:50Kryvyi Rih 95 kvartal, al. Metalurhiv, 40, hotel "Avrora"
  3. 21:10Kryvyi Rih Dnipropetrovske shose, 2, sklep "Prostor"
  4. 23:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) ATB - market
  5. 23:30Dnipro Dworzec PKS, ul. Kurchatova, 10, "Zoomaidanchyk"
  6. 23:59Novomoskovsk ul. Hetmanska, 32, sklep "Oleksandr"
  7. 03:00Kharkiv ul. Poltawa Way, 140 (parking CH "Rost")
  8. 08:00Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  9. 10:00Kursk Dworzec PKS, ul. 50 let Oktyabrya, 114
  10. 12:00Orel Dworzec PKS, ul. Avtovokzalnaya, 1
  11. 14:00Tula Dworzec PKS, Lenina, 94
  12. 16:00Moskva Stacja metra "Bulvar Admirala Ushakova", w pobliżu wyjścia z metra
  • Przewoźnik: Solopova D.V.
  • Informacje dodatkowe: Loty obsługiwane są przez dwa samochody z przejściem dla pieszych na granicy! Również na granicach obowiązują ograniczenia wjazdów i wyjazdów. Ładowarki USB w pobliżu każdego siedzenia,trasa obsługiwana jest przez autobusy Mercedes-Sprinter.
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg - bezpłatnie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z operatorem

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation