Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Vinnytsia - Gdansk

Lux-Reisen
Wyjazdy: 27 Maj, 29 Maj, 31 Maj, 2 Cze, 4 Cze, 6 Cze, 8 Cze, 10 Cze, 12 Cze, 14 Cze
  1. 17:40Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 19:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  5. 22:00Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  6. 02:00Uman ul. Kyiwska, 4, w pobliżu sklepu Grill
  7. 06:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 07:00Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  9. 09:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 10:30Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  11. 10:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  12. 11:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  13. 12:55Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
  14. 15:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 18:05Shehyni cło (UA-PL)
  16. 18:10Medyka cło (PL-UA)
  17. 18:55Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
  18. 20:10Nisko Plac Wolności
  19. 20:40Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
  20. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  21. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  22. 23:10Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
  23. 00:30Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
  24. 01:10Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  25. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
  26. 02:50Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  27. 03:30Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  28. 04:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  29. 05:30Grudziadz Stacja benzynowa Orlen, trasa DK91,okolo Wiąg
  30. 07:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  • Przewoźnik: Lux-Reisen
  • Informacje dodatkowe: Pasażerowie niezależnie przekraczają granicę dla pieszych w miejscowości Shegini-Medyka. Z drugiej strony czeka na nich inny autobus. Zwierząt nie można przewozić.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Dodatkowy bagaż nie może przekraczać podstawowego rozmiaru. Wózek dziecięcy 30% ceny biletu. Wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane.Rowery można przewozić na podstawie wcześniejszej umowy.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation