• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 278/1 Liberec - Yasinia (17:30)

D.M.D. Group
Wyjazdy: 25 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 12 Lis, 15 Lis
  1. 17:30Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  2. 18:20Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  3. 20:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 22:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 00:00Yasinia Dworzec ul. Mira 26
  6. 00:30Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
  7. 02:50Žilina Dworzec autobusowy
  8. 04:40Poprad Dworzec, ul. Jiřího Wolkera 466
  9. 05:40Prešov Przystanek na żądanie
  10. 06:10Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
  11. 07:10Michalovce Dworzec autobusowy
  12. 09:00Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  13. 10:00Mukachevo Dworzec, ul. Akademika Pavlova 14
  14. 11:00Irshava Dworzec PKS, ul. Gagarina 42
  15. 11:45Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
  16. 12:30Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
  17. 13:30Velykyi Bychkiv Dworzec, ul. Borkanyuka, 41
  18. 15:00Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
  • Przewoźnik: D.M.D. Group
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg(30x60x100)-za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation