• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 1 Kharkiv - Kolobrzeg (Slubice)

Wyjazdy: 18 Lip, 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip
00:30 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
02:10 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:40 Reshetylivka Dworzec autobusowy
03:45 Khorol Stacja benzynowa "WOG", w pobliżu AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
04:05 Lubny Dworzec, pr.Vladimirskiy 157
05:00 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
06:45 Kyiv airport Boryspil Przystanek na żądanie
07:45 Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
09:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:10 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:40 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
15:25 Radyvyliv Dworzec ul. Nevskogo 90
15:40 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
20:05 Korczowa cło (PL-UA)
21:40 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:25 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:55 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
03:55 Opole Dworzec, Marii Rodziewiczówny 1
04:25 Brzeg Dworzec autobusowy pl. Dvorcova 1
04:45 Olawa ul. Opolska 31, Myjnia ORLEN
06:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
07:00 Lubin ul. Ścinawska 22
07:40 Glogow Dworzec kolejowy
08:15 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
08:50 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
10:05 Slubice Port Świecko, Świecko 39
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60x40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany. Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Slubice

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation